• 10
  • 13
  • решение а2
  • раствор 2

Производи Трансферот

ние нудиме сите видови на производи од дрво и дрво машини, вклучувајќи дрво, иверица, дрвени beeding, пилинг машина, сечење машината, hoepress nad coldpress машина итн

Jingyuan решение

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.

за компанијата

Linyi Jingyuan Увоз и извоз копродукции, Ltd специјализирана за извоз на сите видови на дрво, иверица, дрвени beeding, дрво машини, итн Ние имаме свои дрво сечење фабрика, но ние исто така се занимаваат со други производи и машини дрво поврзани. ..

контакт Jingyuan

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.